ResMed S8 VPAP S BiPAP Cihazı

Kompakt Yüksek Performans

Kompakt boyutları ve şık tasarımı, seyahat ve eşit, kolay ve keyifli bir ev kullanımı sırasında yararlanabilirler.

Yeni, özel çift fan motoru tasarımı nedeniyle basıncını korumak için her fan tarafından gerekli düşük devirler için daha sessiz bir ses sağlar. Ayrıca iki fan sistemi yerine diğer makineler tarafından kullanılan bir fan sistemi arasındaki iş yükünü paylaşarak makinenin dayanıklılığını artırır.

Yeni fısıltı kadar sessiz çalışması rakip bilevel bipap cihazlara göre% 75 daha sessiz.

Yeni Easy-Breathe teknoloji yeni yazılım, sessiz motor ve maksimum konfor ve sessiz bir gece uykusu için hastanın solunum döngüsü ile geliştirilmiş senkronizasyon birleştirir.

ResMed S8 VPAP S BiPAP Cihazı ResLink, ResScan Yazılım ve S8 ResTraxx ile uyumludur. Yerleşik ResScan veri kartı özelliği basit ve tedavi kullanımı ve tedavi etkinliğinin objektif ölçümü yapar.

365 gün boyunca makine içinde klinik ve etkinlik verileri kayıt dahil doğru hasta izlenmesi için kullanım tabanlı uygunluk indir (ResScan Veri Kart dahil doktorunuzla için veri indirmek için izin verir).

ResMed S8 BiPAP'ın Vsync sızıntı yönetim algoritması ve doğru ve rahat basınçlar için TiControl nefes senkronizasyon kontrolü.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı