ResMed S8 Autoset II EPR OtoCPAP Cihazı

Easy-Breathe Technology™(Kolay-Solunum Teknolojisi) ile Kolay Nefes Alın

Easy Breathe Technology ResMed’in daha fazla hasta konforu ve oto cpap cihazı kalitesi sunan patentli pnömatik sistemidir.

ResMed S8 Autoset II EPR OtoCPAP Cihazı nın geleneksel cihazlardaki motorlardan belirgin olarak daha düşük hızda dönen, düşük eylemsizliğe sahip çift-kademeli benzersiz motoru ile bu teknoloji, fısıltı sessizliği ve eşsiz basınç stabiletisini sunar.

Fısıltı Sessizlik Konforu

Sessiz tedavi ve konfora yeni bir endüstri standardı getiren çift kademeli motor, yarı efor ile gürültüyü 10pt5dB’nin altına düşürür ve cihazın ömrünü uzatarak daha üstün performans sağlar.

Bu, Easy-Breathe Technology’li Resmed S8 OtoCPAP cihazı mevcut olan en sesiz aralığa sahiptir.

Basınç stabilitesi Easy-Breathe Technology’nin düşük eylemsizliğe sahip motoru, hastanın solunum düzenine rafine yanıtlar vermeyi sağlayan çok sofistike bir yazılım ile programlanmıştır.

Expiratory Pressure Relief(EPR) dışarı solunan havanın boşalması ile bu tetiklemenin daha yumuşak olduğu anlamına gelir ve böylece hastalar tedavi süresince daha rahat nefes alıp verir.

Easy-Breathe Technology, basınç salınımlarını azaltarak daha üstün hasta cihaz senkronizasyonu, yüksek hasta konforu ve sonuç olarak daha iyi uyumluluk sağlar.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı