ResMed ClimateLine CPAP Hortumu

Taviz vermeden Çiy Oluşumunu Engelleme

ResMed S9 Serisi ClimateLine Isıtıcılı CPAP Hortumu
Resmed S9 ClimateLine ıstıcılı hortum Climate Control sitemindeki anahtar teknolojilerden biridir. CPAP hortumlarında daha önce görülmemiş teknolojileri barındırıp Climate Control sisteminin iletilmesine yardımcı olarak hasta için eşsiz konfor sağlar.

ClimateLine hortumda Climate Control sistemi tarafından denetlenen ve hasta maskesine sabit sıcaklıkta hava verilmesini sağlayan hassas bir ısıtma devresi barındırır. CPAP hortumu nun maske tarafında bulunan sıcaklık algılayıcısı ,hortumdan çıkan havanın sıcaklığını denetler. Sadece ResMed'e özgü olan bu özellikle sıcaklık ve rahatlık denetimi tam olarak sağlanır.

Geleneksel nelmlendirme sistemlerinde odadaki sıcaklığın düşmesi ile CPAP hortumundaki hava sıcaklığı da düşer. Düşük sıcaklıklarda havanın taşıyabileceği su buharı miktarı da düşer, bu duruma bağlı olarak CPAP hortumunda yoğuşma (çiy oluşumu) olabilir. Hortum ve maske çeperlerinde oluşan çiy birikim arttıkça aşağı düşer ve su birikintikeri oluşturur.

ClimateLine hortum CPAP cihazından hastaya giden hava sıcaklığının sabit tutulmasını sağlar. Bu da gece yatak odası sıcaklığı düşmüş olsa dahi Çiy oluşumuna (rainout) engel olur.

Hortumdaki hava sıcaklığını sabit tutarak Climate Control sistemi ortam koşullarındaki değişikliklere kendiliğinden cevap vererek sabit ve rahat bir nemlendirme düzeyi sağlar. ClimateLine CPAP hortumu sayesinde nemlendirme düzeyi azaltımadan Çiy oluşumuna engellenir.
Ayarla ve Unut

Sistem hava sıcaklığını maskede ölçtüğü için, ortamdaki sıcaklık ve nem değişikliklerine bakılmaksızın, hissetiğiniz hava sıcaklığı ayarladığınız düzeyde kalır.
Daha küçük, daha ince, daha şık

ClimateLine ıstıcılı hortum daha esnektir, daha rahat bir uyku sağlarken maskenin yüzden aşağı çekilmesini azaltır.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı