Philips BiPAP S/T AVAPS Cihazı

Daha Etkin, Daha Kolay Tedavi!

PHILIPS tarafından en son üretilmiş olan BiPAP AVAPS, oldukça küçük ve hafiftir. Bununla birlikte SystemOne ısıtıcılı nemlendirici ile çalışabilme özelliği vardır. Akut veya Kronik Solunum Yetmezliği olan hastaların değişen ihtiyaçlarına uyumlu olarak otomatik basınç destek seviyesini belirleyebilen bir cihazdır.

CPAP, BiPAP S, S/T, PC ve T olmak üzere 5 farklı temel tedavi moduna sahiptir. Bu modların bi-level özellikli olan 4 tanesinde ayrıca Volüm Hedefi seçilerek AVAPS özelliği aktif hale geçirilebilmektedir.

AVAPS uygulaması seçilen bi-level tedavi modun da, ayarlanan sınırlar dahilinde hastanın ihtiyacına göre otomatik basınç destek ventilasyonu yapabilmektedir. Hastanın ihtiyacı olan ve değişkenlik gösteren hava miktarını, hastanın solunum eforuna tamamen uyumlu olarak verir. Böylece hastanın konforunu ve tedaviyi kabulünü artırmış olur.

PHILIPS Respironics tarafından patent altına alınmış eşsiz AutoTrak tetikleme hassasiyeti istenmeyen hava kaçaklarının, cihaz tarafından mükemmel derecede tolere edilmesini sağlamaltadır. AutoTrak, hastanın soluk alıp vermesinde avaps cihazı ile hasta arasındaki senkronizasyonun bozulmasını engeller.

SystemOne Isıtıcılı Nemlendirici ile çalışabilen BiPAP ST AVAPS Cihazı bu opsiyonla havayolunun en uygun şekilde nemlendirilmesi sağlanır. DryBox özellikli bu nemlendiricinin içine konulan suyun cihazın içine kaçarak arıza çıkarma ihtimali yoktur. SystemOne nemlendirici, ortamdaki havanın sıcaklığını ve relatif nemliliğini ölçerek, uygun nemlendirme seviyesini otomatik olarak belirleyebilmektedir.

Cihaza takıp çıkartılabilir, standart SD hafıza kartı vardır. Bu kart, hastanın kullanım ve tedavi bilgilerinin en az 1 yıllık kısmını hafızasında saklayabilmektedir. Bu karttaki bilgiler, Encore Hasta Takip Programına aktarılarak hastanın detaylı tedavi takibi yapılabilmekte, kişiselleştirilebilen takip raporları çıkartılabilmektedir.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı