Performax Tam Yüz CPAP Maskesi

Noninvaziv Ventilasyon Artık Çok Daha Kolay

Şu ana kadar üretilmiş en yeni ve kullanımı en rahat Tam Yüz Maskesi olan PerforMAX, yetişkinler için büyük (large) ve çocuklar için küçük (small) boy seçenekleri ile daha geniş hasta grubunda uygulama imkanı sağlamaktadır.

Eşsiz rahatlık sağlayan dizaynı ile her hasta için burun, ağız ve yüz yapısına bakılarak maske boyu seçimine gerek kalmaz.

Maskenin yüze sabitlenmesi oldukça kolaydır. Maske içinde yer alan ve yüzü çevreleyen yumuşak silikon kısım, maskedeki hava basıncı arttıkça maskenin yüze daha iyi temas etmesini sağlar.

Böylece hava kaçağını engellemek için maske başlığının daha fazla sıkılmasına gerek kalmaz.

Velcro ile sıkılığı ayarlanan yumuşak başlığın, yanak kısımlarında bulunan klipsleri sayesinde maskeye takılıp çıkartılması çok kolaydır.

PerforMAX tam yüz maskesi latex içermez. Performax maskenin en eşsiz olan bir özelliği ise Noninvaziv Ventilatörler için ekshalasyon portu olan ve invaziv yoğun bakım ventilatörlerinin ekshalasyonsuz Y devreleri için kullanılabilen, 2 ayrı hasta devresi adaptörüne sahip olmasıdır.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı