PerformaTrak Tam Yüz CPAP Maskesi

Ağız Burun Maskesi Dendiğinde İlk Akla Gelen PerformaTrak

PerformaTrak tam yüz maskesi ağız ve burnu içine alacak yapıda tasarlanmış olup burundan nefes almada güçlüğü bulunan kişiler için idealdir.

Ayarlanabilir alın desteği ileri ve geri pozisyonlarda ayarlanabilmekte olup bu sayde maskenin burun kemerine baskı yapmasının önüne geçilmiş olur.

Özellikle kemerli burunlarda başarıyla kullanabileceğiniz gibi alın desteğini alt kısma ayarlayarak kemersiz burunlarda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çift çeperli yastık: iç çeper maskenin yüz üzerinde sağlam bir şekilde oturmasını, dış çeper ise cihaz çalışırken hava ile dolarak sızdırmazlık sağlar, konfor seviyesini artırır.

Dirsek üzerinde bulunan hava çıkışı özel tasarımı sayesinde havayı dağıtarak dışarı atar, yatak ortağınızın rahatsız olmasını önler.

360 derece dönebilen dirsek ile rahat uymanıza yardımcı olur.

Bilye-ve-soket sistemi ile kafa bandının kolayca takılıp çıkarılmasını sağlar.

Dirsek üzerinde bulunan valf (kapakçık) cihazın çalışması durduğunda açık pozisyona gelir ve hastanın oda havasını teneffüs etmesini sağlar.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı