EasyLife Burun CPAP Maskesi

Deneyin, Farkı Hissedin

PHILIPS tarafından yeni piyasaya sürülmüş bir ürün olan EasyLife, kullanılan silikonun yumuşaklık özelliğiyle hastaya yüksek bir konfor sağlar.

Maskesinde hava kaçağından şikayeti olan hastaların mutlaka görüp denemesi gereken bir maskedir.

Maske üzerinde bulunan silikon alın desteğinin körüklü şekilde dizayn edilmiş olması, alın kısmına yapılan baskıyı hafifleterek, maskenin kullanımını rahatlatır.

Yumuşak ve esnek olan maske başlığı; maskenin başa iyi bir şekilde sabitlenerek, kolay takılıp çıkarılmasını sağlar. Basit ve başı kavrayan dizaynı ile terlemeye yol açmaz.

PHILIPS Respironics maskelerininin hemen her modelinde var olan eşsiz bir dizayn; maskelerin yüze temas eden ve içe doğru kıvrık olan 2 katlı silikondan yapılmış kısmının, içine dolan hava ile maskeyi yüze doğru itmesidir.

EasyLife maske de en iyi şekilde kullanılan bu dizayn, diğer maskelere göre daha geliştirilmiş olan içe doğru kıvrık, iki ayrı körüklü silikon parça ile mükemmelleştirilmiştir.

Bu özelliğe sahip olmayan diğer marka ve modeldeki maskeler, hava basıncının yüzden maskeyi itmesi nedeniyle daha çok hava kaçağına sebep olurlar.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı