Devilbiss OtoCPAP Cihazı

Devilbiss Oto CPAP Cihazı

SleepCube AutoAdjust Rahatlığı
SleepCube AutoAdjust son otomatik DeVilbiss Sağlık gelen değişken basınç CPAP ayar cihazı.

Bu otomatik yükseklik ayarı ve hasta konforu ve en aza indirir sızıntıları maksimize (isteğe bağlı) entegre nemlendirici olan olağanüstü sessiz olmak, SleepCube Standart ayak izlerini takip ediyor.

DeVilbiss SleepCube AutoAdjust aynı evde ya da hastane ve sağlam ergonomik tasarımı ve kompakt boyutları kullanım için uygun olan bu APAP ideal yol arkadaşı olun.

Dünya çapında 100den fazla ülkede solunum tıbbi ürünler Dağıtma DeVilbiss dünya liderleri tasarım ve klinik ve ev bakım tedavi ürünleri imalatı. (ABD de IntelliPAP denir) Onların yeni SleepCube dizi uyku apnesi tedavi ürünleri dünya çapında yıllık tecrübesi sonucudur.

Günümüz hasta taleplerine odaklanarak, SleepCube (ayrıca APAP olarak anılacaktır) Auto-CPAP AutoAdjust, küçük bir yatak odasında harika görünüyor ve bir dizi değişken basınç PAP cihazın bir üst beklediği tüm özelliklere sahiptir. Aynı zamanda şimdiye kadar bizim hasta sağladığınız sessiz makinesidir.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı