ComfortLite 2 Burun Yastığı CPAP Maskesi

Bir Maskede İki Seçenek

Philips Respironics tarafından geliştirilen ComfortLite 2 burun içi yastığı ve burun yastığı seçeneklerinin tek bir maskede kullanılabilme üstünlüğüne sahip tek maskedir.

Bu maskeyi kullanan hastalar konforuna göre burun içi için üretilmiş yumuşak silikon yastığı veya burun üzerine gelen ve buruna en az temas eden dizayna sahip burun yastığını kullanabilmektedir.

Değişik burun yapılarına göre, 8 farklı boyda üretilmiş comfortlite burun yastığı seçenekleri bulunmaktadır. Özel olarak geliştirilmiş alın desteğine sahip başlık, burun yastığının en iyi şekilde sabitlenmesini sağlar.

Hava hortumunun baş üzerinden gelmesi ve başlığa sabitlenmiş olması uyku sırasında olan hareketliliğin burun yastığının konumunu değiştirerek hava kaçağı oluşturmasını engeller.

Başlık üzerinden, burun yastığının burna uygulanma açısı değiştirilerek en uygun pozisyon tespit edilir.

Esnek, yumuşak ve dayanıklı malzemeden üretilmiş başlığın başa temas yüzeyi çok az olduğundan terlemeye neden olmamaktadır.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı