ComfortFit Tam Yüz CPAP Maskesi

Zor Koşullar için Pratik Çözüm

Şu ana kadar üretilmiş ve evde hastaların kullanabileceği ilk ComfortFit Tam Yüz Maskesi yetişkinler için büyük (large) ve çocuklar için küçük (small) boy seçenekleri ile, burun ve ağız-burun maskelerine uyum sağlayamayan hastalar için en uygun tercihtir.

ComfortFit'in eşsiz rahatlık sağlayan dizaynı sayesinde, her hastanın burun, ağız ve yüz yapısına bakılarak maske boyunun seçilmesine gerek kalmaz.

Maskenin yüze sabitlenmesi oldukça kolaydır. Maske içinde yer alan ve yüzü çevreleyen yumuşak silikon kısım, maskedeki hava basıncı arttıkça maskenin yüze daha iyi temes etmesini sağlar.

Böylece hava kaçağını engellemek için maske başlığının daha fazla sıkılmasına gerek kalmaz. Velcro ile sıkılığı ayarlanan yumuşak başlığın, yanak kısımlarında bulunan klipsleri sayesinde maskeye takılıp çıkartılması çok kolaydır.

ComfortFit model tam yüz maskesi latex içermez. ComfortFit maskenin en eşsiz olan bir özelliği ise Noninvaziv Ventilatörler için ekshalasyon portu olan ve invaziv ev tipi ventilatörlerin ekshalasyonsuz Y devreleri için kullanılabilen, 2 ayrı hasta devresi adaptörüne sahip olmasıdır.

Bu iki tip adaptör de her maske paketinde bulunmaktadır. Adaptörler, kullanıcı tarafından basit şekilde tak-çıkar değiştirilebilir.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı