Comfort Fusion Burun CPAP Maskesi

Sadelik ve Dayanıklılık

Solunum problemleri nedeniyle PAP tedavi cihazlarını kullanan hastaların, maske seçimlerindeki tercihleri, genellikle komplike olmayan, dayanıklı ve sade modellerden yana olmaktadır. Philips Respironics firması tarafından son yıllarda üretilmiş olan Comfort Fusion Burun CPAP Maskesi de bu sadelik ve dayanıklılığa sahiptir. Maske üzerinde bulunan silikon alın desteği yenilenebilir olup, alın kısmına yapılan baskıyı hafifletir. Bu desteğin körüklü şekilde dizayn edilmiş olması, maskenin kullanımını rahatlatır.

Yumuşak ve esnek olan başlığı; maskenin başa iyi bir şekilde sabitlenerek, kolay takılıp çıkarılmasını sağlar. Basit ve başı kavrayan dizaynı ile terlemeye yol açmaz. Yeni çıkan Comfort serilerinin başlıklarında, Comfort Fusion maske modelinde de olduğu gibi boncuklu bir takma çıkarma parçaları(klipsleri) mevcuttur. Bu boncuk klipsler sayesinde, maskenin sıkılığı bozulmadan başa kolayca takılıp çıkartılabilir. Böylece başlığın kullanım ömrü uzatılmış olur.

Maske ve hortum arasında kullanılmak üzere maske ile birlikte verilen plastik adaptörün 2 önemli görevi vardır. İlki maskenin hortuma kolayca takılıp çıkartılmasını sağlar. Gece içinde, bir ihtiyacınız için geçici olarak yataktan kalkmak istediğimizde, maskeyi çıkarmadan bu adaptörden cihazdan kolaylıkla ayrılarak serbest kalır ve maske çıkarıp takarken uykumuzun kaçmasının da önüne geçmiş oluruz.

İç içe geçen hareketli 2 parçadan oluşan bu adaptör, uyku sırasında hortumun dönerek kıvrılmasını engeller. Böylece uyku sırasındaki hareketliliğimizin maskeden hava kaçağı yapmasını en aza indirmiş olur.

Sipariş Ver
SGK Geri Ödemeli
Önemli Duyuru
İletişim Bilgileri
Otomatik CPAP Cihazı Facebook Otomatik CPAP Cihazı Twitter Otomatik CPAP Cihazı Google Otomatik CPAP Cihazı - RSS Feed Otomatik CPAP Cihazı - Sitemap
Sayfa Başı